Παρασκευαστής _ Χημικός

Η Hellenic Bog στα πλαίσια της δυναμικής της ανάπτυξης αναζητά να προσλάβει Παρασκευαστή- Χημικό για την περιοχή της Μεταμόρφωσης

Παρασκευαστής

Περιγραφή Θέσης/Αρμοδιότητες:

Η Hellenic Bog αναζητά κατάλληλους υποψήφιους/φιες, για να καλύψει τις θέσεις των Παρασκευαστών/στριών στη Μεταμόρφωση, Αττικής

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Έρευνα, σχεδιασμός και ανάπτυξη νέων προϊόντων & βελτίωση υφισταμένων.
  • Δημιουργία δεδομένων ασφαλείας προϊόντων.
  • Έλεγχος των προδιαγραφών νέων και υφιστάμενων Α’ Υλών.
  • Εκπόνηση προδιαγραφών και διαδικασιών διασφάλισης ποιότητας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Χημικού η παρεμφερούς ειδικότητας.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προϊόντων MS Office και συστήματος ERP.
  • Τεχνική αντίληψη & καλή γνώση στη χρήση εξοπλισμού χημικού εργαστηρίου
  • Υψηλή ικανότητα οργάνωσης , μεθοδικότητα & υπευθυνότητα.
  • Επικοινωνία και συνεργασία με άλλα τμήματα και ομάδες.
  • Ικανότητες ορθής διαχείρισης χρόνου & επίλυσης προβλημάτων.
  • Δυνατότητα χειρισμού πολλαπλών εργασιών
  • Proactivity

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Αποδοχές ανάλογων προσόντων και προϋπηρεσίας.
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη.
Εμπειρία
Τουλάχιστον 3 Έτη
Επίπεδο εργασίας
Μεσαίο επίπεδο
Είδος Απασχόλησης
Πλήρης απασχόληση
Βιομηχανία
Human Resources
Τηλέφωνο
+30 210 9402148 +30 210 940**** Show
Τοποθεσία
Αθήνα